fbpx
słone paluszki z ziemniaka

Cześć, jestem Kama

Od wielu lat gotuję bez glutenu, mleka i cukru. Choć jestem posiadaczką kilku książek kucharskich, to korzystanie z gotowych receptur jakoś nigdy nie leżało w mojej naturze. O wiele większą frajdę sprawia mi samodzielne wymyślanie nowych przepisów! Z zawodu jestem matematykiem (przeczytaj tu).


Słone paluszki i nie tylko …

Kilka lat temu zaczęłam dzielić się swoimi pomysłami na bezglutenowe, bezmleczne i bezcukrowe smakołyki na facebookowym fanpage’u. Jednym z takich moich autorskich przepisów były słone paluszki w kilku wersjach. To dla mnie ogromna radość, że dzięki temu przepisowi tak wiele dzieciaków na diecie bezglutenowej mogło cieszyć się tą drobną przyjemnostką, jaką jest chrupanie słonych paluszków.

Jak to się zaczęło?

Gotowanie 3 x bez, a także bez kilku jeszcze innych alergenów stało się częścią mojej codzienności wiele lat temu ze względu na liczne nietolerancje pokarmowe mojego syna. Starałam się by moje dziecko nigdy nie czuło się poszkodowane z powodu swojej diety. Wszystko co jadły inne dzieci, ja wymyślałam w wersji 3 x bez.

Co tutaj znajdziesz?

Jeśli chcesz skorzystać z moich niebanalnych pomysłów oraz doświadczenia w gotowaniu 3 x bez, zaglądaj regularnie na tę witrynę. Oprócz przepisów znajdziesz tu ciekawe porady i praktyczne wskazówki – różnego rodzaju wsparcie w nie zawsze łatwym gotowaniu bez glutenu, mleka i cukru.

Do zobaczenia również na moim fanpage’u na Facebooku